ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОСТАВКУ

Інтернет-магазин «reDim» здійснює доставку замовлень у відділення ТОВ «Нова пошта». Проте ми піклуємося про ваш комфорт і якщо є необхідність, то відкриті до діалогу, щоб надіслати вам пакунок через іншу кур’єрську службу. Напишіть нам про це в примітках до замовлення. 

Термін доставки замовлення від 1 до 5 робочих днів.

1. При оформленні замовлення необхідно вказати номер відділення «Нової пошти», де зручно його отримати.

2. Далі вибір зручного способу оплати – при отриманні або безготівковим банківським переказом. Детальніше зі способами оплати ви можете ознайомитися в блоку «Інформація про оплату», що праворуч 🙂

3. До замовлення ви можете додати коментарі, наприклад, вказати додаткову інформацію про замовлення, зручний час доставки та інші дані.

4. Після оформлення замовлення Вам прийде sms-повідомлення про комплектацію замовлення і номер декларації для відстеження надсилання. За номером декларації статус доставки можна перевірити на сайті «Нова пошта».

5.На момент отримання посилки перед здійсненням оплати замовлення готівковим способом перевірте товар на його цілісність і наявність дефектів. При виявленні механічних пошкоджень на товарі (тріщин, сколів, вм’ятин і т. д.) або його повної непрацездатності, вам необхідно зателефонувати в інтернет-магазин і повідомити про це оператора, котрий вас проконсультує з приводу даної ситуації і допоможе оформити повторне замовлення.

Так, ми можемо надіслати ваше замовлення кур’єром за вказаною адресою. Послугу надає ТОВ “Нова пошта”.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОПЛАТУ

1. Розрахуватись за замовлення можна при отриманні у відділенні Нової Пошти. Додатково Ви оплачуєте послугу зворотнього надсилання коштів Новій Пошті.
2. Або здійснити банківський переказ на картку за реквізитами.

Якщо виникли проблеми із замовленням, напишіть нам на електронну скриньку або зателефонуйте.

У зв’язку зі зміною в законодавстві України просимо звернути увагу на правила отримання замовлень в відділеннях і у кур’єрів поштових перевізників. Якщо сума вашого замовлення становить понад 5000 гривень, вам необхідно пред’явити при отриманні паспорт або інший документ, що посвідчує особу. Зміни внесені згідно із Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення» №361-ІХ 06.12.19.