Showing all 6 results

Категорії

Захисні килимки під крісло

Килимок під комп’ютерне крісло являє собою засіб для захисту підлоги від слідів, подряпин та хімічних пошкоджень. Погодьтеся, знищена підлога зі слідами від колесиків виглядає не вельми презентабельно і навряд чи налаштовує ваш настрій на гарну роботу. Напевно багато з нас зіштовхуватися з проблемою, коли від комп’ютерного чи офісного крісла нищилось покриття підлоги: на паркеті з’явилися подряпини, а ковролін продавлювався під коліщатками.

захисний килимок під крісло

Підлога з ламінату піддається тертю від колесиків і незабаром на ній з’являються потертості, тріщини. Спеціальні захисні килимки під стілець або офісне крісло запобігають деформації покриття будь-якої підлоги. Також із захисним килимком покращується рух колесиків крісла і вам набагато комфортніше працювати з ним.

Отже, щоб захистити свою підлогу від пошкоджень варто купити захисний килимок під крісло. Переваги цього виробу в тому, що покупка стильного килимка вам обійдеться значно дешевше, ніж ремонт підлоги, а кімната збереже гарний вигляд. За ковриком просто доглядати їх створюють не з токсичних, екологічних матеріалів. Саме таке покриття ви зможете придбати в нашому магазині.