Показано 1–36 із 67

Категорії

Триколісні велосипеди для малюків

Зручні триколісні дитячі велосипеди стають першими транспортними засобами у житті більшості малюків. Катання на них допомагає виробити початкові навички їзди на велосипедах, підготувати до управління більш складними моделями. Такі байки легкі, з комфортними сидіннями, не потребують особливих зусиль при керуванні. Для їх зупинки достатньо пригальмувати ніжками, а для рушання – відштовхнутися від поверхні.

Дитячий велосипед з ручною: особливість

Значна кількість триколісних велосипедів – це дитячі велосипеди з ручкою, щоб дорослі мали можливість утримувати рівновагу, скеровувати рух дитини в потрібному напрямку. Такі пристрої достатньо стійкі та мають зручні педалі, накриття від дощу, корзинку для речей. Кермо дозволяє малюку самостійно обирати напрямок руху, а ручка для батьків — підтримувати його, коли маленький водій стомився.

Як обрати велосипед 3х колісний?

Дитячі триколісні велосипеди найкраще підійдуть дітям від 2 до 3 років. Щоб обрати такий велосипед важливо врахувати фізіологічні особливості малюка. При виборі потрібно, щоб у сидячому положенні ніжки торкалися землі усією стопою. Зручною для батьків буде можливість фіксації керма, що допоможе знерухомити переднє колесо, пристрій перейде у керування дорослих. Педалі повинні обертатися легко, сидіння більш зручніше квадратної форми.

Де купити дитячий трьохколісний велосипед недорого?

Якщо вам потрібні дитячі триколісні велосипеди з ручкою для батьків, купити їх можна на сайті Redim. Доставка по Україні здійснюється «Новою поштою», тому замовляйте потрібну модель у любий куточок країни зі Львова. Досвідчені консультанти допоможуть вам обрати недорогий товар, враховуючи ріст дитини,

Ми пропонуємо каталог дитячих 3-х колісних велосипедів для дітей від двох років. Швидко зорієнтуватися у виборі вам допоможе наявний асортимент, а підібрати потрібну модель – яскраві фото з описами.