Showing all 20 results

Категорії

Дитячі двоколісні велосипеди

Велосипеди з однією парою коліс потребують від своїх господарів більшого досвіду, кращих навичок керування. Але в даному розділі представлені представлені двоколісні велосипеди з маленькими додатковими колесами для навчання.

Обирайте та придбайте двоколісний велосипед для дитини від 4-6 років, яка з легкістю навчиться ним керувати. Всі моделі зроблені з якісних компонентів для максимальної безпеки дитини. Колеса на сталевих ободах, потовщені втулки, надійні підшипники, зварна сталева рама – оптимальна комплектація. Крісла зручні для тривалого катання.

Особливості двоколісних велосипедів

Для дошкільнят ми пропонуємо легкі, прості в управлінні апарати з додатковими маленькими коліщатками для навчання, які покращують балансування та мають:

  • обмежувач поворотів;
  • накладки від ударів об кермо, раму чи ланцюг;
  • вдосконалену гальмівну систему;
  • можливість обирати комфортний режим швидкості.

З якого віку дитині підійде двоколісний велосипед?

Двоколісний байк підійде дітям від 4 років. В такому віці краще розвинуті увага, координація рухів, вони зосереджені на дорозі, емоційно врівноважені. Невеличка аварія не стане для них потрясінням, допоможе усвідомити помилки, подолати страх. Для старшокласників – міцніші, укомплектовані гальмами та багажником. Діаметр коліс для краще обирати від 12 дюймів.

Замовити дитячій двоколісний велосипед в Україні

Якщо ви шукаєте якісні дитячі двохколісні велосипеди, купити й надати консультації щодо їх експлуатації вам допоможуть менеджери нашого магазину. Ми підберемо модель, враховуючи всі особливості вашої дитини. У нас великий вибір надійних, актуальних байків для активних дітей. Вам неодмінно сподобаються наші ціни на дитячі 2х колісні велосипеди, ви можете підібрати модель на будь-який бюджет.