Показано 1–36 із 98

Категорії

Дитячі велосипеди від Redim

Надійні дитячі велосипеди – вибір батьків, які піклуються про здоров′я дитини, її правильний розвиток, хороший настрій. Велосипед – це перший друг ваших малюків, джерело яскравих вражень для підлітків. Катання на свіжому повітрі зміцнює імунітет, покращує роботу легень, серцево-судинної системи, підвищує апетит. Велопрогулянки – чудова альтернатива сидячим комп′ютерним іграм.

Типи дитячих велосипедів

При виборі залізного друга, найперше, потрібно враховувати вік дитини. Дитячі велосипеди від 2 років прості, легші в керуванні, мають невеликий розмір. Оптимальний варіант – триколісні апарати, що мають зручне сидіння. Сидячи у сідлі дошкільнята відштовхуються ногами або крутять педалі і рухаються. Діти вчаться утримувати рівновагу, виробляють навички балансування, готуються до катання на дорослих моделях.

Дитячі велосипеди 4-6 років й підлітків мають більше опцій та швидкісних можливостей.

Для безпеки, комфорту дитини найкраще підходять такі моделі:

  • комплектовані додатковою тренувальною парою коліс;
  • обладнані пінопластовим захистом керма;
  • випускаються з ланцюговими щитками (для діток 2-5 років);
  • містять розміщену під кутом алюмінієву раму;
  • мають перемикач швидкості (для старшокласників);
  • наявність гальма на кермі.

Який велосипед слід обрати для дівчинки?

Якщо вам потрібно купити дитячий велосипед для дівчинки, то варто враховувати вік та зріст дитини в першу чергу. Тоді дівчинці звичайно сподобається певний колір. І звичайно – критерії надійності рами та коліс. Складові велосипеда потрібно перевірити на місці. Для найменших підійдуть трьохколісні моделі, а для старших – із заниженою рамою. Сідло має бути з коротким носиком, ширше, м’яке. Кермо для дівчаток створюють вужчим.

Який дитячий велосипед слід обрати для хлопчика?

Щоб купити велосипед для хлопчика потрібно врахувати параметри надійності гальма, висоту велосипеда. Для дошкільнят велики не відрізнятимуться характеристиками, лише кольором та дизайном. Вже підліткові апарати випускаються з вищою рамою. Моделі обладнані вузьким сідлом. Кермо ширше з більшим радіусом повороту. Стриманий дизайн, не темні кольори – ще одна особливість велосипедів для хлопчиків. Перед відправкою, звісно товар перевіряють на брак, відповідність стандартам якості.

Де купити дитячий велосипед у Львові?

Інтернет магазин reDim здійснює продаж велосипедів для дітей віком від 2 до 5 років. Ми створили прості умови для купівлі велика для дитини та інших товарів з асортименту. Зробіть замовлення на сайті в режимі онлайн. Вже через кілька днів товар прибуде в будь-яку область України або відділення пошти у Львові. Також за консультацією по доставці та комплектації товару можна звернутися до менеджера через контактні дані, які вказані на сайті.