Showing all 7 results

Категорії

Столик пісочниця для гри з водою і піском

Стіл для ігор з водою корисний для дітей вже з самого маленького віку. Багато дітей виявляють інтерес до творчості, обожнюють ліпити, малювати, проводити різні експерименти. Завдання батьків — забезпечити все необхідне для розвитку таких навичок. У цьому відмінно допоможуть столики для ігор з піском і водою — пісочниці.

Замовити таку іграшку Ви можете в Інтернет-магазині “ReDim” – тут лише безпечні та захоплюючі іграшки. Вибирайте і насолоджуйтеся!

Користь столика пісочниці для дитини:

  • Розвивають дрібну моторику.
  • Тренують творчі навички, образне і логічне мислення.
  • Підходять для дітей різного віку.
  • Позитивно впливають на концентрацію уваги.

Крім того, такі столи для ігор з водою компактні: вони займають мінімум місця в дитячій кімнаті і не приносять турбот батькам.

Як вибрати дитячий стіл для ігор з піском?

Столики для гри з піском відрізняються за розміром, зовнішнім виглядом та якістю пластику. І якщо перші три параметри – виключно справа смаку, то четвертому слід приділити максимум уваги.

Ви повинні купити столик пісочницю, який виконаний з міцного і безпечного матеріалу. Кращий варіант тут – пластик.
Не має гострих кутів і дрібних деталей, які малюк може випадково проковтнути. Якісно зібраний. Всі деталі столика повинні бути надійно закріплені – це обов’язкове правило.

Якщо ви не знаєте, який стіл пісочницю краще купити, зверніться до нас. Наші менеджери із задоволенням допоможуть вибрати оптимальний варіант саме для Вашої дитини. Адже наші діти теж грають з піском та водою: вже протестовано на власному досвіді.

Як купити стіл пісочницю на сайті “ReDim”?

Тепер Вам не доведеться витрачати багато часу на пошук якісних розвиваючих іграшок для своєї дитини. Адже все найкраще – вже в нашому каталозі. Просто виберіть варіант, який Вам до душі, і додайте його в корзину. Ми подбаємо про те, щоб Ваше замовлення було доставлено на найближче поштове відділення за 2-3 дні. Регулярно оновлюємо асортимент, тішимо новинками і даруємо приємні знижки!