Showing all 3 results

Категорії

Ігрові комплекси для дітей

Діти просто обожнюють весело проводити час в дитячих ігрових комплексах для дому. Здається, що вони можуть придумувати десятки нових ігор знаходячись у цьому іграшковому домі. Але щоб зробити дозвілля своїх малюків ще більш захоплюючим, Ви можете купити дитячий ігровий комплекс для них.

Гарантуємо: нудно не буде, адже ви подаруєте чудовий настрій!

В інтернет-магазині “ReDim” Вас чекають сучасні дитячі комплекси для вулиці, які відмінно підходять малюкам від 3 до 6 років. А ми із задоволенням допоможемо вибрати оптимальний розмір цього комплексу.

Дитячі ігрові комплекси та їх особливості

Майданчики для дітей виготовляються з міцного пластику. Такий матеріал абсолютно безпечний для розміщення в приміщенні, тому що його купують для квартир. Також він не змінює своїх властивостей при впливі прямих променів сонця.

Комплектація ігрового майданчика:

  • гірка;
  • гойдалка;
  • будиночок;
  • сходинки.

Як вибрати ігровий комплекс?

В першу чергу, необхідно орієнтуватися на вік дитини. З його урахуванням, слід вибирати конструкцію комплексу: в тому числі, висоту гірок та лабіринтів, які зроблять гру ще більш ціковою.

Також обов’язково врахувати, на скількох дітей буде розрахований майданчик. Від цього залежить розмір ігрового комплексу для дітей та його наповнення.

Особливості ігрових комплексів від Redim

Вони розраховані на монтаж всередині або зовні приміщення на подвір’ї дому. Майданчик не повинен мати гострих кутів, а також інших елементів, про які можна поранитися або травмуватися під час гри. Матеріал виготовлення – він повинен бути безпечним, міцним і довговічним.

Менеджери нашого магазину із задоволенням допоможуть Вам вибрати  сучасну ігрову площадку. Просто повідомте нам, який варіант Вам потрібен. У нас – тільки якісні та довговічні ігрові комплекси для дітей різного віку. З ними точно неможливо скучити. Робимо доставку по всій Україні!