Показано 1–36 із 72

Категорії

Велобіги – дитячі велосипеди без педалей

Велобіг — це маленький дитячий велосипед без педалей, на якому можна їхати відштовхуються ногами. Ще його називають ранбайк. Іноді зустрічається назви: баланс-байк, велокат. Ранбайк (Runbike) – це назва однієї з популярних торгових марок велобігів для дітей. Товар досить відомий в світі, стрімко набирає популярність в Україні. В Європі велобіги витіснили з ринку трьох, 4-колісні велосипеди.

Дитячі біговели для хлопчиків

Для хлопчиків від 3 років краще вибрати металевий велобіг. Це практичних металевий велобіг без педалей та ланцюга, на якому не потрібно тримати рівновагу. Потрібно лише хутко перебирати ногами, не боятися впасти. Для хлопчиків від 2х років варто придбати пластиковий велобіг у Львові.
Навіть невелика швидкість вимагає від хлопчика певних навичок, які досить швидко здобуваються в маленькому віці.

Катаючись на біговелі, він навчиться робити одночасно кілька складних справ:

  • Долати невеликі перешкоди на шляху.
  • Розуміти, як їздити безпечно серед інших дітей.
  • Оцінювати ймовірність зіткнення, шляхи ухилення.
  • Поводитися серед інших учасників руху (наприклад, на тротуарі або переходячи дорогу).

Їзда на біговелі 2 рази в тиждень по 20-30 хвилин покращує у дитини статично-динамічну рівновагу. Тому рекомендуємо купувати дитячий велобіг дитині навіть раніше 3-х річного віку.

Велобіг для дівчаток

Біговели для дівчинки створюють з легких матеріалів: пластику, алюмінієвої рами. Призначаються для дитини масою до 35 кілограмів і вважаються найбільш міцними виробами для використання. Колеса виготовлені з спіненої гуми, яка сприйнятлива до зносу чи зовнішніх пошкоджень. А руль, сидіння регулюються по висоті під зріст дівчини.

Переваги велосипеда без педалей для дітей

  • Екологічність матеріалів рама, колеса.
  • Високий рівень безпеки.
  • Швидкість завжди обмежено.
  • Міцность.Велобігу вистачить на кілька років “на виріст”
  • Легко транспортувати: перевозити в багажнику, ліфті.

На сьогоднішній момент, біговий велосипед — це дуже популярний вид дитячого транспорту, одинаково підходить для хлопчиків та дівчаток. Допомагає не тільки тренувати важливі фізичні навички дитини, а й просто весело і завзято проводити час на свіжому повітрі, що не менш важливо для підростаючого організму. На вулицях Львова все частіше ми зустрічаємо цей дитячий транспорт.

Правильно вибравши біговел, ви допоможете своїй дитині стати сильніше, витриваліше і, нарешті, просто щасливіше. Вдалих покупок! Ви можете придбати велобіги на будь-який смак та колір в нашому магазині Redim.