Показано 1–36 із 86

Категорії

Дитячі автокрісла

Автокрісло – це переносне, додаткове сидіння для перевезення дитини в автомобілі. Дитина надійно фіксується пасками безпеки та захищена від поштовхів чи різких гальмувань автомобілем. Кожен з батьків хоче купити автокрісло, яке гарантовано захистить малюка у випадку непередбачуваної ситуації на дорозі. Не існує універсального сидіння для всіх дітей, адже вони швидко виростають.

Тому ми зібрали 75 шт. моделей товару різного розміру та способу кріплення в машині. Також обирайте автокрісло для  немовляти за вартістю від 512 грн. до 3 901 грн. В першу чергу визначте параметри товару та використовуйте фільтр в каталозі.

Регулювання кута нахилу спинки

Діти часто подорожують з дорослими на автомобілі, але в той же час вони більш беззахисні і вразливі в транспорті. Для тривалих поїздок варто обирати автокрісло з регульованою спинкою, тоді дитина може переносити тривалі поїздки.
Положення крісла для сну регулюється у кілька обертів важеля.

Бустер – сидушка в машину

Не зміцнілий організм малюка в рази чутливіше реагує на швидкісні маневри та різкі гальмування авто. В такому випадку допоможе навіть автокрісло сидушка. Дитяче автокрісло бустер фіксує положення дитини і при різкому гальмуванні транспорту дозволить зберегти сидяче положення. Дитяче автокрісло — захист вашого малюка в машині.

Чи підійде автокрісло в мій автомобіль?
Кожен автомобіль повинен бути зручним для маленьких пасажирів, адже вони беззахисні й уразливі в момент різкого гальмування. Ремені безпеки не гарантують належної фіксації дитини. Тому пріоритетним завданням водія є забезпечення комфорту дітей в дорозі, захист при надзвичайних ситуаціях та ДТП. Саме тому варто придбати автокрісло для дитини.

Де купити автокрісло у Львові?

Купити дитяче автокрісло від 1 до 3-х років можна з доставкою по Україні. Ми створили зручний каталог, де можна придбати автокрісло: з функцією регулювання спинки для сну, з п’ятиточковими ременями та Isofix. Доставка у Львові проводиться від інтернет-магазину reDim.

Ціни на дитячі автокрісла

Автокрісло Ціна
Автокрісло бустер Bambi M 468 грн.
Універсальне автокрісло JOY, 9 до 36 кг. 1610 грн.
Автокрісло CARRELLO Mini CRL-11801, 0 до 13 кг. 1730 грн.
Автокрісло JOY 72583, система ISOFIX, від 9-36 кг. 2231 грн
Автокрісло «El Camino» ME, кріплення Isofix 4708 грн