Показано 1–36 із 86

Категорії

Дитячі автокрісла

Дитячі автомобільні крісла — це повноцінний захист вашого малюка в автомобілі. Очевидно, що кожен з батьків хоче купити найкраще автокрісло, яке зможе гарантовано захистити дитину при непередбачуваній ситуації на дорозі. Звичайно, не існує універсального сидіння для всіх дітей, адже вони швидко виростають з розмірів автокрісла. В цьому каталозі ми зібрали дитячі крісла різних розмірів та способів кріплення в машині.

Ви без особливих зусиль можете підібрати надійне автокрісло саме для вашого немовляти. В першу чергу, визначте, яке крісло підходить для вашого малюка.

Автокрісла з регулюванням кута нахилу

У сучасному світі діти часто подорожують з дорослими на автомобілі, але в той же час вони більш беззахисні і вразливі в транспорті. Для тривалих поїздок варто обирати автокрісло з регульованою спинкою, тоді дитина може переносити тривалі поїздки.
Положення крісла для сну регулюється у кілька обертів важеля.

Автокрісло бустер – сидушка в машину

Не зміцнілий організм малюка в рази чутливіше реагує на швидкісні маневри та різкі гальмування авто. В такому випадку допоможе навіть автокрісло сидушка. Дитяче автокрісло бустер фіксує положення дитини і при різкому гальмуванні транспорту дозволить зберегти сидяче положення
Дитяче автокрісло — захист вашого малюка в машині.

Чи підійде автокрісло в мій автомобіль?
Кожен автомобіль повинен бути зручним для маленьких пасажирів, адже вони беззахисні й уразливі в момент різкого гальмування. Ремені безпеки не гарантують належної фіксації дитини. Тому пріоритетним завданням водія є забезпечення комфорту дітей в дорозі, захист при надзвичайних ситуаціях та ДТП. Саме тому варто придбати автокрісло для дитини.

Де купити автокрісло у Львові?

Купити дитяче автокрісло від 1 до 3-х років можна з доставкою по Україні. Ми створили зручний каталог, де можна придбати автокрісло: з функцією регулювання спинки для сну, з п’ятиточковими ременями та Isofix. Доставка у Львові проводиться від інтернет-магазину reDim.

Ціни на дитячі автокрісла в Україні

Товар Ціна
Дитяче автокрісло бустер Bambi M 468 грн.
Універсальне автокрісло JOY, 9 до 36 кг. 1610 грн.
Переносне автокрісло CARRELLO Mini CRL-11801, 0 до 13 кг. 1730 грн.
Автокрісло JOY 72583, система ISOFIX, від 9-36 кг. 2231 грн
Автокрісло дитяче «El Camino» ME, кріплення Isofix 4708 грн